O nas

Należymy do grupy
kapitałowej VOX

W ramach grupy kapitałowej VOX wykorzystaliśmy nasze długoletnie doświadczenia i wiedzę naukową, przeprowadziliśmy tysiące rozmów z naszymi klientami oraz zastosowaliśmy najnowsze technologie. Zrobiliśmy to wszystko, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i móc zaoferować ekologiczne rozwiązania dla każdego domu. Świadomie podążamy za tendencjami współczesnego świata oferując produkty wspierające środowisko naturalne.

Jakość przede
wszystkim

Oferowane zestawy solarne wnoszą nową jakość, zadawalając najbardziej wymagających klientów. Nasze kolektory słoneczne spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania normy SOLAR KEYMARK. Jako wyposażenie standardowe każdy system opiera się na wykorzystaniu zbiornika na wodę ze stali nierdzewnej (SUS 316L) oraz przewodach w technologii rur karbowanych również ze stali nierdzewnej. Kolektory płaskie standardowo wyposażamy w szybę ze szkła hartowanego z powłoką pryzmatyczną, co chroni urządzenie mechanicznie i zauważalnie podnosi jego wydajność. W przypadku kolektorów próżniowych opieramy się na urządzeniach wykonanych w technologii HEAT PIPE, które cechuje podwyższona sprawność, szczególnie w okresach przejściowych. Każdy zestaw solarny skomponowany jest optymalnie i zawiera wszystkie niezbędne elementy. Dzięki temu nasi klienci nie ponoszą kosztów dodatkowych, a przeglądy gwarancyjne nie kosztują nic, ponieważ ich nie wymagamy. Cena jest jedna i niezmienna, co zapewnia przejrzystość i uczciwość między klientem, a naszą firmą.

Gwarancja
dobrej ceny!

Będąc aktywną firmą w branży OZE, jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Dysponujemy najlepszymi technologiami i oferujemy je w przystępnych cenach. Posiadamy zapas magazynowy, który pozwala jednocześnie realizować projekty w całej Polsce bez względu na ich wielkość. Nasz bufor stałego stoku zawiera kilkaset zestawów solarnych gotowych do montażu każdego dnia!

Obsługa systemu dofinansowań

Każdorazowo na życzenie klienta oferujemy przygotowanie indywidualnego projektu instalacji solarnej. W ramach współpracy skompletujemy pełną dokumentację niezbędną do uzyskania dofinansowań Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Mapka nasłonecznienia

W systemach solarnych mówimy o dwóch okresach wykorzystywania kolektorów słonecznych: letnim oraz zimowym. Prawdą jest, iż zimą możemy oszczędzać i wykorzystywać kolektory słoneczne do ogrzewania wody użytkowej oraz wspomagania układów centralnego ogrzewania. Mapka nasłonecznienia ilustruje jak można wykorzystać naturalne nasłonecznienie w naszym kraju. Pomimo różnic w nasłonecznieniu poszczególnych województw, ogólny poziom jest optymalny i zapewnia sprawność zestawów solarnych. Okazuje się, że mamy sporo słońca do dyspozycji – wykorzystajmy to naturalne źródło energii.