Eco-gmina

Dofinansowanie do 60%

W programie Eco-gmina można
obniżyć koszty systemu solarnego
o 60% łącznie!

Zaoszczędz do 8750!

w przypadku najpopularniejszego
kompletnego zestawu solarnego.

Organizacja spotkań

BOK -  Katarzyna Drobniuch
(+48) 618 928 261

Program Eco-gmina

Program ECO-GMINA skierowany jest do mieszkańców gmin i miast na terenie całego kraju. Propaguje on wykorzystanie odnawialnych źródeł energii, w szczególności energii słonecznej. Dotychczas w programie uczestniczyło ponad 300 gmin. Prezentacje w kolejnych gminach mamy już zaplanowane na najbliższe tygodnie.

Podczas cyklicznych spotkań przybliżamy ogólne zasady działania zestawów solarnych, mówimy o korzyściach ekologicznych i ekonomicznych płynących z ich użytkowania, tłumaczymy na co zwrócić uwagę przy wyborze dostawcy, a także wyjaśniamy procedury przyznawania 45% dotacji z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Każdy uczestnik spotkania ECO-GMINA, który zdecyduje się na wybór naszej oferty, otrzymuje dodatkowe 15% rabatu. Dlatego właśnie warto poświęcić nam godzinę czasu i wziąć udział w spotkaniu.

Szczegółowe informacje o terminach i miejscach spotkań znane są pracownikom naszego Biura Obsługi Klienta  – zapraszamy do kontaktu.

Dla tych, którzy nie mogą pojawić się na spotkaniu ECO-GMINA, proponujemy bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie z naszym doradcą technicznym, który dojedzie do każdego zainteresowanego. Aby umówić wizję lokalną prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta ENERGIA ACTIVE.

Gminy / miasta razem z mieszkańcami dzięki współpracy z Energia Active dodatkowo zyskują:

  • rabat bezpośredni w wysokości do 15% dla mieszkańców
  • bezpłatne doradztwo / szkolenie w ramach współpracy z Energia Active
  • kompleksową bezpłatną obsługę oraz przygotowanie dokumentów w procesie dofinansowania
  • ideą naszej działalności jest propagowanie i dbanie o środowisko naturalne dlatego powyższy program dla gmin jest bezkosztowy